Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Polski plakat i zwiastun nowego filmu reżysera Szklanej pułapki 5 0

Kontrola absolutna to nowy film Johna Moore'a, reżysera Szklanej pułapki 5 i ekranizacji popularnej gry komputerowej Max Payne. W roli głównej zobaczymy wieloletniego odtwórcę postaci agenta 007 – Pierce'a Brosnana. Prezentujemy oficjalny polski plakat i zwiastun Kontroli absolutnej. Film pojawi się w polskich kinach od 23 września.

fot. materiały prasowe

PIERCE BROSNAN kontra niebezpieczny psychopata, który przejmuje kontrolę nad jego życiem. Dynamiczny thriller reżysera Szklanej pułapki 5 na podstawie scenariusza autora wielkich hitów Hollywood. W pozostałych rolach gwiazdy Jestem Bogiem, Naznaczonego i Mission: Impossible.

Mike Regan (Pierce Brosnan) jest człowiekiem sukcesu – szefuje gigantycznej firmie, ma kochającą żonę, piękną 17-letnią córkę i żyje w luksusowym domu naszpikowanym najnowocześniejszą technologią. Pewnego dnia prosi o przysługę nieco tajemniczego informatyka pracującego od niedawna w jego firmie – Eda. Z pozoru nieśmiały chłopak, powoli odkrywa jednak swoje prawdziwe oblicze. Kiedy Mike zakazuje natarczywemu Edowi kontaktów z jego córką, ten wykorzystuje swoją doskonałą znajomość nowoczesnej technologii, aby zniszczyć życie biznesmena. Nie znając dnia ani godziny kolejnego ataku, Mike podejmuje nierówną walkę z nieobliczalnym psychopatą. Postanawia nie cofnąć się przed niczym, aby ocalić swoją rodzinę.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…