Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Plakat filmu Terminator 2: Dzień sądu 3D 0

Pod koniec ubiegłego roku, filmowy półświatek obiegła informacja o tym, iż czeka nas wielki powrót Terminatora 2 na wielkie ekrany. A wszystko z powodu chęci pokazania tego widowiska w technologii 3D.

fot. materiały prasowe

Wydawało się, że film może pojawić się w kinach jeszcze w 2016 roku. Teraz jest to mało prawdopodobne. Kiedy więc możemy spodziewać się tego legendarnego filmu ponownie na wielkim ekranie? Jak doskonale wiemy 29 sierpnia 1997 roku, Skynet zyskuje samoświadomość co jest początkiem wojny pomiędzy maszynami, a ludźmi. Wydaje się, więc że to właśnie data 29 sierpnia 2017 byłaby idealną. Tym bardziej, że mielibyśmy 20 rocznicę wydarzeń znanych z filmu.

Z okazji 29 dnia sierpnia, w sieci zaprezentowany został także plakat filmu Terminator 2: Dzień sądu 3D. Na temat konwersji widowiska James Cameron mówi od dawna. Pierwsze wieści na ten temat pojawiały się już w 2010 roku. Jednak dopiero teraz zaczęto coś z tym robić. Tak czy siak pewne jest jedno – wejście tego filmu do kin będzie wielkim wydarzeniem, nie tylko dla fanów serii, ale fanów kina w ogóle. Ja już nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że ten kinowy spektakl nie ominie także naszego kraju.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…