Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scenarzyści Zombieland 2 na temat filmu 0

Saga, której głównym tematem jest stworzenie kontynuacji Zombielandu trwa od wielu lat. Producenci nie mają pomysłu, albo po prostu nie chcą tworzyć kolejnej komedii z żywymi trupami.

fot. materiały prasowe

Wydaje się jednak, że Fox wreszcie zdecydował się na zrobienie tego filmu. Tak można wywnioskować ze słów scenarzystów tej produkcji. Panowie Rhett Reese oraz Paul Wernick, czyli twórcy pierwowzoru, a także skryptu do znakomitego Deadpoola, udzielili niedawno wywiadu na temat filmu "Zombieland 2". Dzięki nim wiemy trochę więcej na temat tego, w jakim miejscu znajduje się produkcja sequela.

To news niecierpiący zwłoki, który głosi, że pracujemy nad Zombieland 2. Mamy spotkać się z Woodym Harrelsonem i przedstawić mu naszą wizję, tego co chcemy zaprezentować. Cała obsada jest niezwykle podekscytowana.

powiedzieli panowie

Słowa takie jak te, mogą wlać trochę nadziei w serca fanów pierwowzoru. W końcu dostaliśmy jakieś konkrety i miejmy nadzieję, że już niebawem otrzymamy więcej pozytywnych informacji dotyczących tego projektu.

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

bizarre 2016-08-30

Troche straciłem już nadzieję na to, że powstanie sequel Zombielandu. Ale z drugiej strony im bardziej się to odwleka, tym mam większe oczekiwania.

Proszę czekać…