Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kultowy Metallo w serialu o Supergirl 0

Z planu drugiego sezonu Supergirl docierały informacje, jakoby w kolejnej serii miał pojawić się ikoniczny rywal Supermana, Metallo. Teraz mamy potwierdzenie tych doniesień. Dodatkowo podano nazwisko aktora, który wcieli się w złoczyńcę.

fot. materiały prasowe

Na początku miesiąca na portalach społeczościowych pojawił się filmik z planu, na którym Człowiek ze stali walczył z tajemniczym jegomościem. Fani od razu zaczęli spekulować, że może chodzić właśnie o Metallo. A wszystko ze względu na to co znajdowało się na jego klatce piersiowej. Przedmiot tam umieszczony prawdopodobnie był kryptonitem.

Teraz wiemy, że spekulacje fanów były słuszne. Potwierdza to Entertainment Weekly, który dodatkowo uraczył nas oficjalnym opisem postaci: Kiedy międzynarodowy zabójca, John Corben zostaje poważnie ranny w pojedynku z Supergirl i Supermanem, odradza się dzięki szemranej organizacji, jako korzystający z kryptonitu, super złoczyńca Metallo.

W kultowego przeciwnika Supermana wcieli się Frederick Schmidt. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne zdjęcie Metallo. Premiera drugiego sezonu Supergirl zapowiedziana została na 10 października. Emisja serialu na kanale The CW.

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
D_eat_hstr_ok_e 2016-09-01

mogliby go wreszcie dać do filmu z Supermanem

Proszę czekać…