Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Łotr 1 - znakomita reklama filmu i klocków LEGO 0

Na oficjalnym youtube’owym kanale Star Wars pojawił się interesujący filmik. Jest to pierwszy rozdział przygód Jyn Erso, głównej bohaterki widowiska Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że świat zaprezentowany w tym wideo został stworzony z klocków LEGO.

Na ten moment ciężko stwierdzić czy w poniższym wideo znajdują się spoilery i czy są to ceny wyjęte prosto z filmu Garetha Edwardsa. Prawdopodobnie jednak chodzi o dobrą zabawę i pokazanie, że dzięki klockom LEGO można przeżyć niejedną przygodę w świecie Star Wars. Wyobraźnia ludzka nie zna granic i właśnie tego możemy doświadczyć razem z tą krótką – jak się domyślam – reklamą.

Nie mniej jednak, filmik zatytułowany "Rozdział 1" na pewno warto zobaczyć. Wykonanie, humoru, akcja, czyli wszystko to co fani Gwiezdnych wojen lubią najbardziej. Zachęcam do zapoznania się z poniższym materiałem.

Bohaterami filmu jest grupa rebeliantów, która przyjmuje niebezpiecznie zadanie, którym jest kradzież planów imperialnej Gwiazdy Śmierci. W rolach głównych Felicity Jones, Diego Luna i Donnie Yen. Premiera widowiska Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie 16 grudnia.

Źrodło: Star Wars Youtube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…