Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Daniel Radcliffe ponownie wcieli się w Harry'ego Pottera? 0

Warner Bros. Pictures szykuje się na wielką premierę Fantastycznych zwierząt. Włodarze studia nie zapominają jednak o samym Harrym Potterze i planują przekonać Daniela Radcliffe'a do ponownego wcielenia się w kultowego czarodzieja.

Wytwórnia chce nabyć prawa do ekranizacji sztuki teatralnej autorstwa J.K. Rowling – "Harry Potter i przeklęte dziecko". Oczywiście w roli tytułowej ponownie miałby wystąpić ten, który przez lata wcielał się w czarodzieja z blizną na czole. Podobno studio chciałoby, aby film trafił do kin w okolicach 2020 roku.

Dla Warnera najtrudniejszym zadaniem nie będzie jednak nabycie praw do ekranizacji sztuki "Harry Potter i przeklęte dziecko". Najtrudniejsze będzie przekonanie Radcliffe'a do ponownego wcielenia się w Harry’ego Pottera. Aktor swego czasu zadeklarował, że na razie nie chce wracać do tej roli. Ponoć powiedział, że ponownie w czarodzieja mógłby się wcielić po czterdziestce.

Obecnie Daniel Radcliffe próbuje zerwać z łatką aktora jednej roli. Oprócz kinowych produkcji takich jak Imperium, Kobieta w czerni czy Rogi, występuje również na Broadway. Brytyjczyk nie potrzebuje więc pieniędzy czy też restartu swojej kariery. Radcliffe radzi sobie na razie bardzo dobrze i nie narzeka na brak zajęć.

Źrodło: New York Daily News

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…