Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wreszcie jest! Oto teaser serialu Travelers 1

Kanadyjska stacja Showcase za pośrednictwem Twittera zaprezentowała pierwszą teaserową zapowiedź serialu "Travelers". Produkcja powstała we współpracy z amerykańską platformą Netflix. Poniżej możecie obejrzeć tę zapowiedź.

Twórcą i scenarzystą serialu jest Brad Wright, który ma na swoim koncie takie tytuły jak Stargate SG-1 i Gwiezdne Wrota: Atlantyda. Akcja "Travelers" będzie osadzona setki lat w przyszłości. Pomimo tego, że ludzkość jest bliska zagładzie, wynaleziona zostaje możliwość podróżowania w czasie.

Daje to możliwość uratowania ludzi. Dlatego też do XXI wieku wysłana zostaje grupa osób, która mając wiedzę z historii będzie musiała przekonać do siebie resztę świata. Drużyna dowodzona jest przez agenta FBI, Granta MacLarena.

W obsadzie serialu są Eric McCormack, MacKenzie Porter, Jared Abrahamson, J. Alex Brinson i Nesta Cooper. Premiera "Travelers" 17 października w Kanadzie, na kanale Showcase. Na razie nie wiadomo, kiedy seria pojawi się na Netfliksie.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Rob 2016-08-31

Jeden z wielu moich ulubionych rodzajów serialu, czyli taki z wątkiem "time travel". Z takim scenarzystą nie może się nie ten serial nie udać.

Bluejohn_26 Animek84 2016-08-31

@Animek84 Pisałem to już przy pierwszych zapowiedziach i niestety powtórzę po pierwszym teaserze – nie przekonuje mnie ogólny koncept tego serialu. Raczej sobie odpuszczę ten serial.

Rob Bluejohn_26 2016-08-31

@Bluejohn_26 Ja tak w ogóle to dopiero dziś się o nim dowiedziałem. Wg mnie zawsze warto obejrzeć z dwa pierwsze odcinki i później zdecydować.

MJ_MARTINO Animek84 2016-09-01

Coś jakby powtórka z Continuum ;) Tylko w lżejszej formie

Proszę czekać…