Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Squirrel Girl pojawi się w serialu o New Warriors 0

Wygląda na to, że Squirrel Girl nie dane będzie zadebiutować w kinowym uniwersum Marvela. Przynajmniej nie w najbliższym czasie. A wszystko za sprawą pomysłu, aby ta bohaterka pojawiła się w serialu o New Warriors.

Produkcja powstanie we współpracy Marvel Entertainment oraz ABC Studios i będzie zdecydowanie bardziej humorystyczną serią. To właśnie w niej pojawi się dziewczyna o imieniu Doreen Green, która znana jest pod pseudonimem Squirrel Girl. I teraz należy zadać sobie pytanie – czy gwiazda pokroju Anny Kendrick będzie chciała występować w tym serialu?

Sporo plotkowano w ostatnim czasie na temat sporego zainteresowania ze strony aktorki tą rolą. Teraz może nie być to takie pewne. Szczegółów na temat samej produkcji nie ma zbyt wielu. Wiemy jedynie tyle, że pomimo tego iż będzie to serial komediowy, to będzie on skierowany do nieco dojrzalszego widza. Serial ma zapoznać mniej obytych fanów z młodszymi bohaterami Marvela, dlatego też projekt ten opisywany jest jako "Avengers junior". Odcinki natomiast mają trwać 30 minut.

Zresztą sama grupa New Warriors, to drużyna superbohaterów złożona z nastolatków. W jej skład wchodzą między innymi Sofia Mantega, znana jako Wind Dancer, Barnell "Barry" Bohusk, czyli Beak, Night Thrasher, War Hawk oraz Decibel. Zapewne niewiele Wam te pseudonimy mówią. Na razie jednak nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalsze wieści dotyczące serialu.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2016-08-31

Ech smutne, liczyłem na film z Anią Kendrick w roli głównej. Może jeszcze zmienią zdanie i wkręcą ją do filmowego uniwersum.

Proszę czekać…