Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalny zwiastun filmu Max Steel 1

Open Road Films i Mattel zaprezentowały pierwszy oficjalny zwiastun widowiska Max Steel. Zapowiedź możecie znaleźć poniżej.

fot. materiały prasowe

Max McGareth jest z pozoru normalnym 16-latkiem. Wraz z matką przeprowadza się do miasta Copper Canyon. W tym samym miejscu wiele lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach zginął ojciec chłopaka – naukowiec. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciało wytwarza bardzo silną energię, nad którą nie jest w stanie zapanować. Jej nadmiar może doprowadzić do ogromnej eksplozji. Poczynania Maxa śledzi Steel – techno-organiczny przybysz z innej planety. Ich spotkanie doprowadza do stworzenia najpotężniejszego superbohatera, jakiego widział świat. Tak powstaje Max Steel. Wspólnie zamierzają odkryć tajemnicę, która stoi za śmiercią ojca nastolatka. Jednak jest ktoś jeszcze, kto wie o ich sekretnej mocy. Wkrótce zło zaczyna zagrażać nie tylko bohaterskiej dwójce, ale i całej Ziemi.

W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Ben Winchell, Andy Garcia i Maria Bello. Reżyserem filmu jest Stewart Hendler. Premiera Max Steel zapowiedziana jest na 21 października.

Źrodło: Open Road Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…