Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Power Rangers na nowym plakacie 0

Od dawna w sieci nie pojawiły się nowe materiały promujące widowisko Power Rangers. Aż do teraz. W Brazylii trwa Licensing Expo, na którym film ma swój panel. Dzięki niemu możemy zobaczyć nowy plakat, na którym widnieją tytułowi wojownicy.

Mamy nadzieję, że jest to przedsmak zwiastuna, który wciąż nie ujrzał światła dziennego. Fani od dawna liczą na to, że już niebawem będziemy mieli okazję zobaczyć jakąś zapowiedź. Podobno już niedługo mamy takowe wideo otrzymać. Trzymamy producentów za słowo i liczmy, że w najbliższym czasie prezentacja zwiastuna stanie się faktem.

Na razie musimy się cieszyć z tego co mamy. Poniżej wspomniany plakat, a także dwa inne zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie.

Piątka licealistów musi stać się kimś więcej. To właśnie ta grupka outsiderów dowiaduje się o zagrożeniu ze strony obcej cywilizacji, która chce zniszczyć ich miasteczko Angel Grove, a także resztę świata. Kierowani przez przeznaczenie, szybko odkrywają, że są jedynymi którzy mogą uratować planetę. Jednak, aby tego dokonać muszą się zjednoczyć i zostawić swoje dotychczasowe problemy, aby mogła powstać drużyna Power Rangers.

W tytułową drużynę wcielą się jeszcze: Ludi Lin, Naomi Scott, RJ Cyler i Dacre Montgomery. Power Rangers w reżyserii Deana Israelite’a trafi do kin 24 marca 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…