Remake Tomb Raider zbliżony do oryginalnej historii 1

Minęło już niemal dwadzieścia lat od powstania Tomb Raider, a franczyza wciąż jest żywa i ma się dobrze. Wraz z grami video stała się najbardziej rozpoznawalnym tytułem na świecie. Lara Croft po raz pierwszy pojawiła się na ekranie za sprawą Angelina Jolie. Teraz Warner Bros. pracuje nad Tomb Raider z Alicią Vikander jako znaną archeolog.

Aktorka uważa, że ten remake będzie inny niż oryginalnego filmu.

Nie grałam w nową grę… Teraz musiałam i jest trochę inaczej. To reboot gry, dzięki czemu gra wygląda inaczej i jest zbliżona do oryginalnej historii.

Oczywiście, remake brzmi zupełnie inaczej niż film z Jolie. Pierwsze filmy skupiały się na Larze podczas szczytowego momentu jej kariery. Fani oglądali, jak odkrywa egzotyczne miejsca i zdobywa różne skarby. Wersja Vikander skupi się na oryginalnej opowieści, którą można było zobaczyć w grze Square Enix’s Tomb Raider. Historia opowiada losy o wiele młodszej Lary, która poszukuje zagubionego królestwa Yamatai.

Vikander podkreślała, że dla niej najważniejsi przy projekcie byli twórcy, bohaterowie i historia, ale była bardzo podekscytowana, że znalazła się w zespole.

Kiedy dorastałam, oglądałam wielkie blockbustery. Niektóre z nich uwielbiałam i teraz mogą być częścią jednego z nich – to niesamowite.

Aktorka nie ukrywa, że była fanką poprzednich filmów.

Grałam w tę grę, kiedy byłam dzieckiem. To była pierwsza bohaterka, którą widziałam w grze video. Angelina Jolie zamieniła ją w ikonę. Fajnie jest spróbować wejść w jej buty i mamy nadzieję, że stworzymy coś świeżego i nowego.

Zdjęcia rozpoczną się po zakończeniu pracy Vikander przy filmie Wima Wenders. Na razie fani będą musieli trochę poczekać na powrót franczyzy. Premiera jest planowana na 16 marca 2018 roku.

Źrodło: http://comicbook.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…