Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hannibal Buress zdradził kogo zagra w Spider-Manie 0

Jakiś czas temu do obsady widowiska Spider-Man: Homecoming dołączył Hannibal Buress. Fani od razu zaczęli spekulować na temat tego, w kogo wcieli się owy aktor. Dzisiaj oficjalnie poznaliśmy odpowiedź na to pytanie.

fot. materiały prasowe

Aktor znany między innymi z serialu Broad City, udzielił niedawno wywiadu, w którym mówił o swojej roli. Hannibal Buress zagra nauczyciela od wychowania fizycznego, który nazywa się Wilson.

W Spider-Manie gram nauczyciela od wychowania fizycznego. Gram jedną z najgłupszych postaci, która nie zdaje sobie sprawy, że uczy Człowieka Pająka. Mój bohater sobie myśli: "To jest Peter Parker. O stary, ten gościu jest niesamowicie wysportowany".

wyznał aktor w wywiadzie dla The Breakfast Club

Wydaje się więc, że lista z nazwiskami aktorów oraz ról im przyporządkowanych, która jakiś czas temu wyciekła, była prawdziwa. Teraz musimy czekać na potwierdzenie kolejnych decyzji obsadowych, które znalazły się w tamtejszym zestawieniu. Najważniejsza z nich to zdecydowanie potwierdzenie roli jaką odegra Bokeem Woodbine. Aktor ma się wcielić w Shockera.

Premiera widowiska Spider-Man: Homecoming zapowiedziana jest na 7 lipca 2017 roku. W roli tytułowej zobaczymy Toma Hollanda.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…