Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pułkownik Miles Quaritch ważnym ogniwem kolejnych Avatarów 0

Tak naprawdę nie wiemy w jaki sposób James Cameron chce przywrócić do życia Pułkownik Milesa Quaritcha, jednak ze słów twórców filmu oraz Stephena Langa, wynika że będzie to niezwykle ważna postać w sequelach Avatara.

fot. materiały prasowe

W jednym z ostatnich wywiadów, Stephen Lang został zapytany o swoją postać i to czy pojawi się w kolejnym filmie osadzonym w świecie Pandory.

Cóż, mogę powiedzie o tym powiedzieć, ponieważ to kwestia publiczna. Pułkownik Miles Quaritch będzie ważną postacią we wszystkich kontynuacjach Avatara.

powiedział aktor

Niestety wciąż pozostaje tajemnicą w jaki sposób Quartich wróci. Wiemy jednak, że Lang powróci do filmu, podobnie jak inne gwiazdy – Sam Worthington i Zoe Saldana. Premiera drugiego Avatara jest zapowiedziana na 2018 rok. Reżyser tych superprodukcji, James Cameron chciał, aby kolejny części jego sagi były kręcone razem. Nie wiadomo jednak czy te plany wciąż są aktualne.

Teraz musimy czekać na oficjalną decyzją, co do rozpoczęcia zdjęć Avatara 2. Według medialnych doniesień, Cameron chciałby, aby ludzie poznali oceany Pandory.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…