Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Pasja 2: Zmartwychwstanie? To nie żart! 0

Mel Gibson powoli zbiera się po wielkim skandalu, który o mało nie zakończył jego kariery w Hollywood. Kolejnym krokiem, wskazującym, że kontrowersyjny aktor jest na dobrej drodze na szczyt ma być planowany sequel słynnego religijnego widowiska, wyreżyserowanego przez samego Gibsona. Powstaje Pasja 2.

Aktor i reżyser pojawił się w ubiegły weekend na imprezie SoCal Harvest, gdzie udzielał wywiadu pastorowi Gregowi Laurie. W trakcie rozmowy, której przedmiotem był sequel Pasji, Mel Gibson zdradził tytuł swojego nowego widowiska oraz zarys fabuły:

Naturalnie, będzie to ogromne przedsięwzięcie. I to nie będzie Pasja 2. Zatytułowałem go Zmartwychwstanie. To poważny temat, nie chcemy zatem, aby produkcja była zwykłym przeniesieniem tekstu. Chcemy na nowo przyjrzeć się temu fragmentowi Pisma, ponownie doświadczyć go i odkryć jeszcze głębsze znaczenia – odpowiedzialny za to jest Randall Wallace. To genialny scenarzysta i reżyser. Stworzył m.in. Byliśmy żołnierzami i Niebo istnieje… Naprawdę.

Randall Wallace o nowym projekcie mówi:

Zawsze chciałem opowiedzieć tę historię. Pasja to zaledwie początek.

Mel Gibson współpracował już z Wallacem na planie Walecznego serca, a ich współpraca zaowocowała wtedy aż pięcioma Oscarami!

Nie wiadomo jeszcze, kiedy scenariusz Zmartwychwstania zostanie ukończony, ani czy Jim Caviezel ponownie wcieli się w postać Jezusa.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…