Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Yoda powróci w epizodzie 8? 0

Fani Gwiezdnych Wojen ciągle spekulują na temat powrotów postaci ze starej trylogii. Na pewno pojawi się Luke Skywalker, który będzie miał bardzo ważną rolę w historii, jako trener Rey, ale fanom to nie wystarczy…

Obecnie wielka dyskusja toczy się na temat ewentualnego pojawienia się Yody w nadchodzącej, ósmej części cyklu. Pewne teorie mówią, że pojawi się jako duch, który pomoże w szkoleniu Rey, tak samo, jak pojawia się na końcu Powrotu Jedi. I pewne przecieki zdają się to potwierdzać.

Pojawił się bowiem, kolejny trop w sprawie, który został ujawniony przez użytkownika reddita o pseudonimie Skywalkergal, dotyczący rzekomej konwersacji na Star Wars Celebration Europe.

Jednym z wielu stanowisk na konwencie nazwane było "Saving Yoda", który prowadzony był przez oryginalną ekipę operującą postacią Yody w ESB. Podczas kiedy czekałam na zdjęcie przy kukle Yody, człowiek prowadzący wystawę rozmawiał z jakimś zwiedzającym. Został zapytany, która kukła została wystawiona na stanowisku, a on odpowiedział, że jest to kukła numer 2. Potem spojrzał na nas i powiedział, że cały oryginalny team odpowiedzialny za postać Yody, został wezwany do pracy przy 8 części. Nie miał powodu żeby kłamać!

Brzmi to trochę zbyt pięknie żeby mogło być prawdziwe, ale kto wie? Może Skywalkergal nie kłamie i w 8 części gwiezdnej sagi ujrzymy powrót słynnego mistrza mocy?

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…