Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Boomerang zaprasza na kolejną porcję przygód Scooby-Doo 0

Tchórzliwy Scooby-Doo razem z Kudłatym, Fredem, Daphne i Velmą podróżuje Wehikułem Tajemnic w poszukiwaniu wakacyjnych przygód. Przed nimi spotkania z tajemniczymi zjawami i kolejne arcytrudne zagadki do rozwiązania. Nowe odcinki pierwszego sezonu serialu "Wyluzuj, Scooby-Doo!" od soboty 10 września na kanale Boomerang.

fot. materiały prasowe

Brygada Detektywów po zakończeniu szkoły spędza wakacje podróżując Wehikułem Tajemnic. Odwiedzają najdalsze zakątki świata, od irlandzkich zamków po daleki Meksyk. W nowych odcinkach pierwszego sezonu nie zabraknie tajemnic, przedziwnych zjaw i dużej dawki dobrego humoru.

Fred i Daphne zostaną świadkami na ślubie swoich przyjaciół, jednak nim dojdzie do uroczystości, z pomocą Scooby’ego, Kudłatego i Velmy będą musieli powstrzymać ducha narzeczonej, który chce zrujnować zaplanowane przyjęcie weselne. Freda czekają również miłosne perypetie. Chłopak zakocha się w córce farmera i będzie chciał jej zaimponować swoimi umiejętnościami szybkiego rozwiązywania nawet najtrudniejszych zagadek. Co z tego wyniknie? O tym widzowie Boomeranga przekonają się oglądając kolejne przygody psiego detektywa i jego przyjaciół.

Emisja nowych odcinków serialu "Wyluzuj, Scooby-Doo!" od 10 września, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 11.00 na antenie Boomeranga.**

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…