Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

3. sezon Flasha będzie bogaty w Easter eggi 0

Finał 2 sezonu Flasha wskazuje, że przygody superszybkiego herosa oparte zostaną na komiksach z serii Flashpoint. Twórcy zapewniają, że niesie to za sobą całą masę Easter eggów – wszystko ku uciesze fanów.

Barry Allen użył swojej siły, by podróżować w czasie i uratować matkę. Dzięki temu ratuje swoją rodzinę, jednak zaburza linearność reszty wszechświata. Komiks autorstwa Geoffa Johnsa uchodzi do dziś za najlepszą opowieść o Flashu.

Teraz, gdy Flashpoint zaadaptowany został w realia uniwersum serialu, fani zastanawiają się, co dokładnie zmieni się w świecie superbohatera i czy powrócą któreś postacie, uśmiercone w minionych epizodach. Zapytany o to showrunner serii, Todd Helbing, udzielił niejednoznacznej odpowiedzi:

Jest wiele postaci, które zobaczycie, a wśród nich te, które przeminęły.

Dodatkowo Helbing stwierdził, że w trzecim sezonie będzie wiele Easter eggów, które na pewno spodobają się fanom. Nie wiadomo jednak, na których szczególnie skupią się twórcy serialu. Komiksowy Flashpoint bawi się historiami z całego uniwesum DC – np. po zmianach, jakich dopuścił się Flash, ginie Bruce Wayne oraz jego matka, a to Thomas Wayne ubiera maskę Batmana. Czy wątek ten zostanie wykorzystany w 3 sezonie? Na tą i inne odpowiedzi fani muszą poczekać aż do 4 października.

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…