Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Joe Quesada opowiada o pracy nad projektami MCU i Netflixa 0

Joe Quesada to bardzo ważna postać dla Marvela. Nie dość, że zajmuje się pracą przy komiksach, od niedawna bierze aktywny udział w tworzeniu seriali Marvela dla Netflixa. Nie dziwota więc, że często jest pytany na temat projektów realizowanych we współpracy między dwoma firmami.

Niedawno Joe został szczegółowo wypytany na temat szczegółów przyszłych projektów filmowych i serialowych studia oraz o tym jak to jest łączyć prace nad serialami i komiksami.

Każdy dzień jest inny. Jednego dnia pracuję nad scenariuszami do programów, innym razem robię coś koło seriali. W sumie, w tym konkretnym momencie, robię inne rzeczy, bardziej powiązane z programami telewizyjnymi. To konsumuje mój cały czas.

Joe opowiedział też o swoich ulubionych aspektach z seriali, które współtworzył.

To niezwykle satysfakcjonujące, by widzieć te historie, z którymi dorastałem, począwszy od rzeczy Millera. Zwłaszcza rzeczy, przy których pracowałem, z Kevinem Smithem i Davidem Mackiem, i tyloma różnymi ludźmi, i to widać w każdym aspekcie tych dzieł. Jak Jessica Jones, jestem dumny, że udało mi się zaprosić do projektu Michaela Bendisa, razem z Michaelem Gaydosem, stworzył tę postać. To niesamowite.

Faktycznie, Jessica Jones, podobnie jak i inne seriale Marvela i Netflixa charakteryzują się świetną jakością. A wy macie jakieś ulubione seriale MCU? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach.

Źrodło: heroichollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…