Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Poznaj nowe postaci w drugim sezonie Stranger Things! 0

Niedawno Netflix zapowiedział, że powstanie drugi sezon nieoczekiwanego przeboju, jakim stał się serial Stranger Things. Teraz zaś dostajemy troszkę informacji na temat nowości w nadchodzącym sezonie. Najbliższy, 9 odcinkowy sezon doda bowiem do znanej obsady kilku nowych bohaterów…

Pierwsza jest Max, dziewczynka mająca około 12-14 lat. Pierwsze przecieki obrazują ją jako typową chłopczycę, archetyp, który był bardzo popularny w kinie familijnym lat 80 i 90. A zważywszy na dużą ilość nawiązań do kina tamtego okresu, aż ciekawi, co bracia Duffer wycisną z jej motywu. Co ciekawe, Max w przeciwieństwie do chłopców, będzie przemierzać miasteczko Hawkins na deskorolce. Warto też dodać, że jej postać zostanie wprowadzona już w pierwszym odcinku, który będzie zatytułowany "MadMax".

Kolejną ciekawą postacią w serii będzie Billy. Będzie on starszym bratem Max. Opisywany jest jako bardzo umięśniony i pewny siebie człowiek, który jeździ Camaro. On będzie wchodził w interakcje ze starszymi nastolatkami z okolicy.

Ostatnią postacią jest Roman, człowiek, który po personalnej stracie żyje chęcią zemsty. Czy to oznacza, że zostanie czarnym charakterem drugiego sezonu?

Nie znamy jeszcze nazwisk aktorów, którzy wcielą się w owe postaci, wiemy natomiast, że drugi sezon Stranger Things zadebiutuje w przyszłym roku, a konkretnie latem 2017.

Źrodło: geektyrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…