Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Killjoys i Dark Matter będą dłuższe o trzeci sezon 0

Stacja Syfy zdecydowała się przedłużyć seriale Killjoys i Dark Matter o jeszcze jeden sezon. Wiadomość pojawiła się w sieci dzisiaj, tuż przed finalnymi odcinkami drugich sezonów obu produkcji.

Ostatni epizod Killjoys ukaże się już jutro, natomiast finał Dark Matter podzielony został na dwie części – pierwsza wyemitowana zostanie 9 września, druga tydzień później.

Killjoys to serial SF opowiadający o międzyplanetarnym trio łowców nagród, żyjącym w galaktyce Quad, opętanej krwawą wojną. Wojownicy starają zachować się bezstronność, wobec kosmicznej batalii.

Dark Matter skupia się na załodze kosmicznego promu, która budzi się na pokładzie opuszczonego statku. Wszyscy pasażerowie utracili pamięć – nie wiedzą kim są, ani jak znaleźli się w kosmosie. Muszą pojednać swoje siły, by wspólnie przeżyć liczne zagrożenia czające się zarówno na zewnątrz promu, jak i w ich załodze. W drugim sezonie grupa bohaterów została uwikłana w międzygalaktyczny spisek, zwiastujący nadchodzącą wojnę korporacji. Serial opiera się na serii komiksów Dark Matter, wydawanej przez Dark Horse Comics.

Data premier trzecich sezonów obu produkcji nie jest jeszcze znana.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…