Całkowita nagość w Ciemniejszej stronie Greya? 0

W zeszłym roku Pięćdziesiąt twarzy Greya było kontrowersyjny, ale odniosło duży sukces, wynosząc dwójkę aktorów na szczyt Hollywood. Jamie Dornan i Dakota Johnson powrócą w sequelu Ciemniejsza strona Greya. Wielu fanów zastanawia się, czy będą mogli zobaczyć całkowicie nagiego Jamiego Dornana.

Podczas gdy męska nagość jest dość rzadka na dużym ekranie, można odnaleźć kilka przykładów. Michael Fassbender pokazywał się całkiem nago we Wstydzie , natomiast Dornan uniknął takiej sceny w Pięćdziesięciu twarzach Greya. Aktor jednam musi sobie radzić z pytaniami, kiedy pokaże się w stroju Adama na ekranie.

Prawdą jest, że nie znam odpowiedzi na to pytanie. Musicie poczekać i zobaczyć.

Jego odpowiedź co prawda jest wymijająca, ale nie wyklucza tego, że aktor nagrał taką scenę. Dornan opowiadał również, że praca przy sequelu była o wiele przyjemniejsza niż przy pierwszym filmie.

Czułem się o bardziej komfortowo za drugim razem. Przy pierwszym filmie dało się odczuć sporą presję. Myślę, że kiedy robi się pierwszą część z franczyzy, to są duże oczekiwania. Ustala się ton i sposób opowiadania, grania. Trzeba znaleźć swoje miejsce. To było bardzo dziwne, ponieważ pojawiłem się w produkcji na sześć tygodni przed rozpoczęciem zdjęć, co jest zupełnie nie spotykane przy serii takiego rozmiaru. To nie jest sposób, w jaki chce się rozpoczynać pracę. Teraz czułem, że mam o wiele więcej czasu. Presja trochę zmalała, ponieważ pierwsza część zarobiła ogromne pieniądze. Każdy czuł się o wiele lepiej. To było zdecydowanie lepsze doświadczenie.

W obsadzie pojawiły się nowe osoby: Kim Basinger jaka była kochanka Greya, Bella Heathcote jako Leila Williams (kolejna była Christiana) i Eric Johnson jako Jack Hyde, rywal biznesowy. Reżyserią zajmie się James Foley (House of Cards), a scenariuszem mąż autorki książek, Niall Leonard.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…