Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Body/Ciało nominowane do EFA People's Choice Award 0

Film Body/Ciało w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej nominowany do Europejskiej Nagrody Publiczności – EFA People’s Choice Award 2016! Tym razem to Wy możecie zadecydować o nagrodzie dla polskiego filmu.

People’s Choice Award jest jedną z kategorii dorocznych Europejskich Nagród Filmowych. Dla nas, twórców filmu, szczególnie istotną. O przyznaniu nagrody decyduje bowiem publiczność. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż rok 2016 przyniósł nominację Film Body/Ciało, w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Dlatego zachęcamy do oddania głosu na Polski film oraz rodzimą kinematografię.

Namawiamy do udziału w akcji oraz wsparcia naszych starań, które mają na celu zdobycie Nagrody Publiczności (People’s Choice Award) w ramach Europejskich Nagród Filmowych. Wierzymy, że wspólna inicjatywa, a także wielomiesięczna ciężka praca, pozwolą nam otrzymać to niezwykle istotne dla każdego filmowa wyróżnienie. Oddanie głosu możliwe jest za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i prostego formularza, który został na niej zamieszczony. Głosowanie publiczności potrwa do 31 października.

Każdy kto odda głos na szansę wygrać wyjazd na galę wręczenia Nagród Europejskiej Akademii Filmowej, która odbędzie się 10 grudnia we Wrocławiu, Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

GŁOSOWANIE: http://europeanfilmawards.eu/en_EN/peopleschoiceaward

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…