Elizabeth Banks nie wyreżyseruje Pitch Perfect 3 0

Niestety Elizabeth Banks nie zajmie się reżyserią Pitch Perfect 3. Universal musiał w pośpiechu znaleźć nowego reżysera. Aktorka i przedstawiciele studio ogłosili, że jej miejsce zajmie Trish Sie reżyserka ( Step Up: All In ) Step Up: All In (2014)_ (f).

Produkcja nie przewiduj żadnych opóźnień, odkąd studio dopięło umowę z Sie. Universal ogłosił, że planowana premiera odbędzie się 22 grudnia 2017 roku i nic nie zapowiada, że coś miałoby ulec zmianie. Elizabeth Banks wspiera Sie podczas pracy i dała temu dowód zamieszczając tweeta na Twitterze.


Banks nie może objąć stanowiska reżysera w związku z jej obowiązkami rodzicielskim. To główny powód, dlatego opuściła produkcję. Universal był bardzo zadowolony z wyników jej pracy nad Pitch Perfect 2, ponieważ film osiągnął niesamowity sukces. Na szczęście aktorka nie porzuca całkowicie projektu i pojawi się na ekranie jako Gail.

Sie może nie do końca jest zadowalającym nazwiskiem, ale spełnia wymagania studio, co do kobiety na reżyserskim stanowisku. Szczególnie, że projekt jest wyjątkowo kobiecy. Sama Sie pracowała nad kilkoma teledyskami i ma doświadczenie przy filmie tanecznym. Zdaje się, że powinna sobie poradzić.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…