Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bohaterowie Cartoon Network w największym krytym parku rozrywki na świecie 0

W Dubaju został otwarty największy zadaszony park rozrywki na świecie. Na olbrzymiej powierzchni MG Worlds of Adventure będzie można spotkać m.in. najpopularniejszych bohaterów Cartoon Network.

Dzięki współpracy Cartoon Network z Ilyas & Mustafa Galadari Group (IMG) goście nowo otwartego parku będą mogli odwiedzić specjalne strefy wypełnione atrakcjami z wielokrotnie nagradzanych seriali stacji – „Ben 10”, „Pora na przygodę”, „Niesamowity świat Gumballa” i „Atomówki”. Jednym z najciekawszych miejsc tej strefy jest „Ben 10 5D – Hero Time”, czyli wyjątkowy, oddziałujący na wszystkie zmysły pokaz walki głównego bohatera z jednym z jego głównych przeciwników, Rookiem. Fani Atomówek będą mogli wspomóc Bójkę, Bajkę i Brawurkę w walce z robotami stworzonymi przez złego Mojo Mojo. Natomiast wielbiciele rodziny Wattersonów, dzięki specjalnej, interaktywnej grze, będą mieli możliwość ocalenia rodzinnego miasta Gumballa przed niebezpieczeństwem. Odwiedzający IMG Worlds of Adventure będą mieli również szansę zwiedzić Krainę Ooo razem z jej najsławniejszymi mieszkańcami, czyli Finnem i Jakiem. Umożliwi to specjalna, efektowna kolejka górska. Oprócz tych atrakcji, na wszystkich fanów Cartoon Network czekają brandowane restauracje i strefy handlowe, w tym największy na świecie sklep z gadżetami z „Ben 10”.

MG Worlds of Adventure to największy kryty park rozrywki na świecie. Liczący 140 000 metrów kwadratowych powierzchni kompleks jest w stanie przyjąć ponad 30 000 gości dziennie.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…