Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Aktorzy Smoleńska wstydzą się roli? 0

Tego można było się spodziewać. Smoleńsk przed premierą prowokuje sporo kontrowersji, a najnowszą są apele niektórych aktorów o niezamieszczanie ich na liście płac filmu o katastrofie smoleńskiej.

Cała draka zaczęła się, gdy redaktor naczelny serwisu filmpolski.pl, Jarosław Czembrowski, opublikował listę płac filmu Smoleńsk. Normalna rzecz, w każdej bazie filmowej można znaleźć takie informacje. Wyobraźcie sobie jednak zdziwienie pana Czembrowskiego, gdy otrzymał prośby od dwóch aktorów o wykreślenie ich z listy! Informacją o nietypowej prośbie podzielił się na Facebook’u.

Na chwilę obecną, nie wiadomo kto żądał usunięcia nazwisk, wiadomo jedynie, że mówimy o aktorach, najpewniej drugoplanowych. Jarosław Czembrowski nie chce podać tej wiadomości, co jest w sumie zrozumiałe, szybko staliby się obiektem żartów na płaszczyźnie o wiele gorszej, niż rola w Smoleńsku

Żeby było śmieszniej, Jarosław Czembrowski usunął wpis na Facebook’u opowiadający o zdarzeniu. Czy to oznacza że znikną też nazwiska pewnych aktorów z listy? Czas pokaże.

Premiera filmu już 9 Września. Film zostanie też zaprezentowany na festiwalu filmowym w Gdyni.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84 2016-09-03

Super jest zagrać w filmie zabrać kasę, a później narzekać że się w nim grało i robić "fochy". Ta osoba skoro jej nie pasuje iż wystąpiła powinna też oddać pieniądze jakie dostała za rolę, albo przekazać je na cele charytatywne. Jak już się "fochać" to na całego a nie tylko "usuńcie moje nazwisko.."

Proszę czekać…