Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Gabriel Luna jako Ghost Rider 0

Na łamach Entertaiment Weekly opublikowana została pierwsza fotografia Gabriela Luny, który w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. wcieli się w kultową postać o imieniu Ghost Rider. Zdjęcie znajdziecie poniżej.

Na temat swojej postaci wypowiedział się sam zainteresowany. Aktor zdradził kilka ciekawostek z nią związanych.

Na razie jest mało materiału z nim, dlatego większość z należy do kanonu Ghost Ridera. To naprawdę super, większość to ja! Mamy znakomite efekty specjalne. Pewnego dnia zobaczyłem jak to wygląda i wydawało mi się, że jest to już skończony materiał. Powiedziałem coś w stylu "wrzuć to na ekran mojego TV". Jest to kombinacja CGI ze znacznikami, które zostały nałożone na moją twarz, dzięki czemu mogę wyrażać emocje.

powiedział Luna

Jeśli chodzi o to, jak bardzo serialowy i komiksowy bohater będą się od siebie różnić, to z pomocą przyszedł producent wykonawczy Jed Whedon. Jak się okazuje postać nie będzie wierna komiksom w stu procentach.

Jak zwykle staramy się dodać postaci coś od siebie. Będziemy wierni komiksom w miejscach, w których uważamy, że jest to naprawdę konieczne. Uwielbiamy dynamikę tego bohatera i klimat wschodniego Los Angeles.

dodał od siebie producent serialu

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…