Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zgarniaj nagrody za dodane treści i reputację we wrześniu 1

Portal FDB to przede wszystkim internetowa baza filmów, którą tworzycie Wy – nasi wierni czytelnicy. Co miesiąc mamy dla Was wiele filmów i seriali, które wygrywacie w zamian za pomaganie nam w rozwoju portalu.

fot. materiały prasowe

To dzięki Wam i Waszej pracy baza filmowa sukcesywnie się powiększa, a reszta użytkowników może z niej korzystać. Pamiętajcie jednak, że nie tylko macie szanse zgarnąć nagrody za dodawanie treści. Liczy się także Wasza aktywność! Punktowany jest każdy komentarz, który ma przynajmniej sto znaków. Oceniajcie, komentujcie i wygrajcie nagrody!

We wrześniu mamy dla Was kolejne znakomite filmy na DVD. Do wygrania są kinowe hity, które bawiły i dostarczały wielu emocji widzom na całym świecie. Fani komiksowych ekranizacji z pewnością będą zainteresowani Deadpoolem, który okazał się być jednym z najlepszych widowisk na podstawie komiksu w historii. W tym miesiącu macie podwójną szansę! Film Tima Millera można wygrać w rankingu dodających a także rankingu aktywnych!

Z innych ciekawych tytułów, które dla Was przygotowaliśmy jest znakomity pakiet wszystkich filmów z serii "Niezgodna". Do wygrania są Niezgodna, Zbuntowana oraz Wierna! Jeśli jesteście fanami zwariowanego kina akcji to polecamy Hardcore Henry. Do wygrania także Spectre, czyli najnowsze przygody Agenta 007.

Nagrody filmowe możesz zamienić również na bilety do kina! Rankingi i pełną listę nagród znajdziecie w dziale RANKING UŻYTKOWNIKÓW.

Tutaj natomiast macie PORADNIK DODAJĄCEGO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Elizabeth_Linton

Bardzo fajne nagrody są w tym miesiącu. Szkoda tylko, że mi znów komputer nawala.

nathalie Elizabeth_Linton

@Elizabeth_Linton Trzymam kciuki za wytrwałe dodawanie :)

Redox Elizabeth_Linton

@Elizabeth_Linton Również życzę wytrwałości. Wiem jakie bywa to czasami monotonne, kiedy uzupełniam pustki przy odcinkach ulubionych seriali.

Proszę czekać…