Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

The Young Pope - fenomenalny zwiastun serialu Paolo Sorrentino 4

Sky Atlantic zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun nowego serialu – "The Young Pope". Produkcja nie byle jaka, bo stworzona i wyreżyserowana przez samego Paolo Sorrentino. W obsadzie wielkie gwiazdy na czele z aktorem Jude Law i laureatką Oscara, Diane Keaton. Sprawdźcie sami tę fenomenalną i intrygującą zapowiedź.

fot. materiały prasowe

Serial skupia się na historii Lenny’ego Belardo – fikcyjnego pierwszego włosko-amerykańskiego papieża w historii, który przyjmuje imię Pius XIII. Ma to być opowieść o skomplikowanym, konserwatywnym i skorym do konfliktów człowieku, który chce przygotować prawdziwą rewolucję w kościele katolickim.

Co ciekawe Paolo Sorrentino nie tylko zająć się reżyserią serialu, ale także jest współautorem scenariusza. Napisał go razem z Umberto Contarello, Tonym Grisonim i Stefano Rullim. "The Young Pope" będzie składał się z 10 odcinków, a jego premiera w telewizji została zapowiedziana na 27 października.

Źrodło: Sky

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-09-05

Niezupełnie w moim guście, a zwiastun chyba nawet zniechęcił mnie do obejrzenia tego serialu. Raczej go sobie odpuszczę.

Proszę czekać…