Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gigantyczna oferta dla Craiga, aby pozostał Bondem 1

Fani przygód Jamesa Bonda wciąż zadają sobie pytanie – kto wykreuje kultowego agenta w kolejnym filmie? Od dawna mówi się w mediach, że Daniel Craig nie chce już wcielać się w tę postać, dlatego też studio szuka nowego nazwiska, które nadawałoby się do roli. Jak się okazuje nie jest to takie proste.

Ba, podobno Sony tak bardzo chce, aby Daniel Craig wciąż pozostał Jamesem Bondem, że złożyło mu gigantyczną ofertę. Wytwórnia złożyła mu propozycję, która wydaje się być nie do odrzucenia. 150 milionów dolarów za występ w jeszcze dwóch filmach z serii o Agencie 007! Byłby to absolutny rekord.

Jakiś czas temu, brytyjski aktor stwierdził, że nie ma zamiaru ponownie grać w Bondzie i prędzej podetnie sobie żyły. Wydaje się jednak, że czek tej grubości może dać mu myślenia i zmieni jego zdanie. Tym bardziej, że Daniel Craig nigdy oficjalnie nie ogłosił swojej rezygnacji. Tak, więc jego pozycja jest niezwykle mocna i nawet jeśli te 150 milionów są tylko plotką, to jesteśmy w stanie uwierzyć, że jakaś jej część jest prawdą.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

dragoon1984 2016-09-05

Nie widzę sensu w oferowaniu góry szmalu komuś, kto ma górę szmalu :) Po prostu to oleje, bo ciężko nalać więcej do naczynia już pełnego po brzegi, a on jest takim kimś, kto powie – mam to w dupie, bo kasa jest słabym wabikiem w wypadku, kiedy decydują czyste chęci lub ich brak albo fakt wypalenia, zmęczenia daną postacią.

Redox 2016-09-06

Nie chcę go więcej, tym bardziej, że sam Craig wyraził niechęć do powrotu. Jeśli ma być tak ospały jak w "Spectre", to podziękuję.

Proszę czekać…