Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Hanks zachwycony filmem La La Land 0

Tom Hanks, gwiazda najnowszego filmu Clinta Eastwooda Sully, zachwycił się La La Land. Aktor przebywa obecnie na festiawalu w Telluride w USA, na którym promuje najnowszy film Eastwooda. Podczas rozmowy z dziennikarzem, aktor niespodziewanie przerwał wywiad i zaczął mówić o najnowszym filmie Damiena Chazelle'a.

fot. materiały prasowe

To nie jest film, który wpada w ramy jakiejś konwencji. To obraz, który będzie prawdziwym testem dla publiczności we wszystkich krajach, ponieważ jest czymś zupełnie nowym. La La Land nie jest kolejnym remake’iem, nikt nie wie kim są bohaterowie filmu.
Budowanie świadomości tego filmu jest dla producentów ogromnym wyzwaniem. Do kina chodzimy w jednym celu, aby przenieść się do świata marzeń, w którym jeszcze nas nie było. Ten film daje nadzieję, że publiczność zobaczy coś, czego się nie spodziewała i będzie celebrować ten moment.

powiedział aktor

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Najnowszy obraz Damiena Chazelle'a La La Land na ekranach polskich kin w styczniu 2017 roku.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…