Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bumblebee na planie widowiska Transformers: Ostatni Rycerz 0

Transformers: Ostatni Rycerz to wielkie filmowe przedsięwzięcie, które kręcone jest w wielu miejscach na świecie. Aktualnie Michael Bay i jego ekipa, przebywają w Londynie. W sieci pojawiły się zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć Marka Wahlberga oraz Laurę Haddock, a także auto, w które transformuje się Bumblebee.

fot. ComingSoon

Widowisko Transformers: Ostatni Rycerz, które będzie już piątą częścią kasowej serii, jest wyczekiwane bardzo mocno przez fanów. Co kilka dni w sieci pojawią się kolejne doniesienia związane z tą superprodukcją. Wczoraj na łamach naszego portalu mogliście przeczytać o następnym angażu. W filmie powróci Stanley Tucci, którego mogliśmy oglądać w Transformers: Wiek zagłady. Aktor powtórzy rolę Joshuy Joyce’a.

Tytułowym "Ostatnim rycerzem" jest Optimus Prime, któremu udaje się odnaleźć zniszczony Cybertron. Dowódca Autobotów dowiaduje się, że to jego wina, jednak przy odrobinie szczęścia może zmienić bieg historii i uratować swoją planetę. Musi odnaleźć magiczny miecz, który posiada Merlin, czarodziej znany z legend o Królu Arturze. Swoje moce nabył w momencie, kiedy spotkał jednego z Transformerów.

Premiera widowiska 23 czerwca 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…