Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Planeta singli - premiera filmu na DVD 0

PLANETA SINGLI to najbardziej romantyczna komedia roku i wielki przebój kinowy, który w polskich kinach obejrzało blisko 2 mln widzów! To doskonała rozrywka, której światowy poziom gwarantuje MITJA OKORN – reżyser kultowego superhitu LISTY DO M.

Już 15 września ukaże się w sprzedaży w postaci 20 stronnicowej książeczki z płytą dvd, którą będzie można nabyć we wszystkich dobrych sklepach płytowych oraz z magazynami prasowymi In Style, Gala i Claudia. Cena wydania wyniesie 29.99 PLN.

Film został fantastycznie przyjęty przez widzów i krytyków w Polsce i na świecie. Zainteresowanie amerykańskim remake’iem filmu wyraziło kilka znanych studiów Hollywood. Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni PLANETA SINGLI bierze udział w Konkursie Głównym wydarzenia.

Kino rozrywkowe, jakiego w Polsce od lat nie widziano.

Gazeta.pl

Planeta Singli ma chyba wszystko, co udana komedia romantyczna mieć powinna.

Telemagazyn

Pięć gwiazdek w kategorii ‘Polska Komedia Romantyczna’. Tak sprawnego, zabawnego i wzruszającego filmu rozrywkowego nie było od dawna. Robi wrażenie!

Wyborcza.pl

W rolach głównych w filmie wystąpili: Maciej Stuhr jako uwielbiany przez miliony gospodarz telewizyjnego show oraz Agnieszka Więdłocha w roli ukrywającej swój seksapil nauczycielki muzyki. W doborowej obsadzie znaleźli się także Danuta Stenka, Paweł Domagała, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki oraz Ewa Błaszczyk. W plejadzie internetowych randkowiczów nazwiska-niespodzianki, wśród nich m.in. lider Afromental Wojtek „Łozo” Łozowski.

Bohaterka Planety singli Ania (A. Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (M. Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show…

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…