Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nie będzie występów gościnnych w Power Rangers 2

Wydawało się, że twórcy nowego filmu o Power Rangers, będą chcieli jeszcze bardziej zachęcić fanów kultowego serialu z lat dziewięćdziesiątych i przygotują dla nich niespodziankę w postaci występów gościnnych oryginalnej obsady. Niestety, nic z tych rzeczy.

Na ten temat w niedawnym wywiadzie wypowiedział się Walter Jones, który w serialu wcielał się w postać Zacka, czyli Czarnego Wojownika. Odpowiedział na pytanie dotyczące potencjalnego cameo w reboocie.

Niestety nie jesteśmy częścią tego filmu co jest dla mnie peszące. Nie mniej jednak, jestem bardzo podekscytowany tym filmem.

powiedział aktor

Oczywiście można było mieć nadzieję na występy gościnne w filmie reżyserowanym przez Deana Israelite'a. Power Rangers nie jest jedynym serialowym tytułem, który doczeka się odświeżenia. Na myśl przychodzi od razu nowa wersja Słonecznego patrolu z Dwayne'em Johnsonem. W tej produkcji zobaczymy gwiazdy samego serialu – Davida Hasselhoffa oraz Pamelę Anderson.

Premiera Power Rangers 24 marca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-09-06

Cameo gwiazd jest zawsze dobre, pod warunkiem, że występy są integralną częścią filmu. Nic na siłę, bo wyjdzie drugie "Ghostbusters" pod względem gościnnych występów.

Proszę czekać…