Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Batman Hush i Śmierć rodziny zostaną zekranizowane? 0

Mark Hamill i Kevin Conroy, czyli aktorzy którzy użyczają swoich głosów Jokerowi i Batmanowi w animacjach DC, pojawili się na Canada 2016 Fan Expo. I całkiem możliwe, że zdradzili plany studia na kolejne filmy animowane, będące ekranizacjami komiksów o Mrocznym Rycerzu.

W czasie sesji Q&A, Hamill i Conroy odpowiadali na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło tego, jakie animacje są właśnie przygotowywane przez Warner Bros. Wtedy Kevin Conroy odwrócił się w stronę swojego kolegi i zapytał go – Co sądzisz o Hushu?. Hamill nie dał jasnej odpowiedzi i zdecydował się także na zadanie pytanie – A Ty co sądzisz o Śmierci rodziny?.

Jak widać panowie potrafią zaciekawić swoich fanów. Nigdzie oficjalnie nie ogłoszono, że to właśnie nad ekranizacją tych komiksów pracuje właśnie Warner Bros. Możliwe, że aktorzy stroili sobie żarty z obecnych na konwencie ludzi. Oczywiście jest też spora szansa na to, że była to swego rodzaju zapowiedź przyszłym projektów z Batmanem w roli głównej. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na dalsze wieści dotyczące ekranizacji od DC i WB.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…