Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe przygody bohaterów Zwyczajnego serialu 0

Rusza świeża porcja szalonych przygód Mordechaja, Rigby’ego i spółki. Dwaj przyjaciele znów wpakują się w niewyobrażalne tarapaty, a Mitch „Atleta” postanowi rzucić pracę w parku. Premierowe odcinki siódmego sezonu "Zwyczajnego serialu" będzie można śledzić na antenie Cartoon Network od poniedziałku 12 września.

Bohaterzy "Zwyczajnego serialu" to specjaliści od kłopotów. Gdy tylko uda im się uporać z jednym, natychmiast pojawia się kolejny. W nowych odcinkach siódmego sezonu Mordechaj i Rigby spróbują zakraść się do laboratorium, by zwrócić Bensonowi skradzione wcześniej kluczyki do auta tak, by ten niczego nie zauważył.

W parku Papcia szykują się zmiany – Mitch „Atleta” czuje się wykorzystywany i postanawia rzucić dotychczasowe zajęcie. Chce udowodnić, że jest tak samo mądry jak ludzie i zatrudnia się w biurze dużej korporacji. Szybko okaże się, czy to dla niego właściwe miejsce. Z kolei Rigby jak zwykle ma na głowie dużo ważniejsze zajęcia niż praca. Tym razem musi przygotować przemówienie na zakończenie szkoły. Koniec edukacji to dla bohatera wielkie wydarzenie, w dodatku jego wystąpienie będzie transmitowane na żywo w krajowej telewizji. Szop postanawia zrobić wszystko, aby jego mowa na długo zapadła słuchaczom w pamięci. Czy uda mu się właściwie przygotować i uniknąć spektakularnej klapy? Odpowiedź na to pytanie w kolejnych odcinkach „Zwyczajnego serialu”

*Premiera nowych odcinków siódmego sezonu "Zwyczajnego serialu" w poniedziałek, 12 września na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 20:35. *

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…