Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ana de Armas, wschodząca gwiazda Hollywood, żoną boksera w Kamiennych pięściach 0

Od 9 września oglądać będziemy na ekranach film Kamienne pięści, w reżyserii Jonathana Jakubowicza, z Robertem De Niro, Edgarem Ramirezem i Usherem w rolach głównych. Jako Felicidad Iglesias, żona legendarnego panamskiego pięściarza Roberta Durana, wystąpiła wschodząca gwiazda Fabryki Snów, urodzona na Kubie w 1988 roku i obdarzona niezwykłą urodą Ana de Armas.

fot. materiały prasowe

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wielkiego filmu o dobrym człowieku. Zwykle ludzie pochodzenia latynoskiego przedstawiani są w filmach jako handlarze narkotyków i prostytutki, a tym razem jest zupełnie inaczej. Felicidad Iglesias, wywodząca się z jednej z najbogatszych rodzin w Panamie, odegrała kluczową rolę w karierze swego męża. Wszystko spoczywało na jej barkach, mąż, rodzina. Skoro Durán był nadzieją Panamy i wszystkie oczy skierowane były na niego, to Felicidad ponosiła odpowiedzialność także za kraj. Bo to ona była dla niego oparciem.

mówiła w wywiadzie dla "Stephen Holt Show"

Aktorka debiutowała w filmie w wieku 16 lat (zagrała w trzech hiszpańsko-kubańskich koprodukcjach), a gdy ukończyła 19 lat, przeniosła się do Hiszpanii. Jej dziadkowie pochodzili zresztą z tego kraju, co – jak sama przyznaje – bardzo ułatwiło jej zaaklimatyzowanie się w Europie. Odniosła sukces w bardzo popularnym hiszpańskim serialu "Internat".

Porzucenie obiecującej kariery w Hiszpanii i przeprowadzka do Los Angeles nie było wcale łatwą decyzją. Musiałam zapomnieć o swoim ego i znów stać się nikim. Jednak ani przez chwilę nie pożałowała tego kroku. Trudno mi wyjaśnić rodzicom, co dzieje się w moim życiu. Nie da się porównać Kuby z Hollywood. Nawet nie wiedziałam, że mogłabym o czymś takim marzyć.

powiedziała magazynowi "Vanities"

Dwukrotny zdobywca Oscara Robert De Niro w opowieści o jednym z najsłynniejszych bokserów wszech czasów. Roberto Durán wychowuje się na ulicy, gdzie rządzi prawo pięści. Umiejętności, które zdobywa, walcząc o przetrwanie, stają się jego przepustką do lepszego świata. Na profesjonalnym ringu pojawia się po raz pierwszy w wieku 16 lat i niedługo po tym zyskuje przydomek Manos de Piedra, czyli Kamienne pięści. Jak się jednak okazuje, na szczyt zmierza trudną i niebezpieczną drogą. Wielki talent może bowiem nie wystarczyć, by raz na zawsze uwolnić się od życia w nędzy. Czy będzie gotowy na starcie z niepokonanym Sugar Rayem Leonardem (Usher)? Czy nieokrzesany chłopak stanie się mężczyzną zdolnym zadziwić cały świat?

Kamienne pięści w kinach od 9 września!

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…