Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix zamawia 3. i 4. sezon serialu Narcos! 6

Netflix poinformował o tym, iż powstaną jeszcze dwa sezony serialu Narcos! Produkcja zadebiutowała na amerykańskiej platformie 2 września z drugą serią. Oczywiście została ona znakomicie przyjęta, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, iż zdecydowano się na kontynuowanie tej historii.

fot. materiały prasowe

Producentami wykonawczymi serialu nadal będą José Padilha i Eric Newman. Na razie musimy poczekać na szczegóły dotyczące nowego sezonu. Netflix zaprezentował jednak krótką zapowiedź wideo. Oto ona:

Oparta na prawdziwych wydarzeniach, trzymająca w napięciu historia o królach narkotykowych karteli późnych lat 80-tych, którym rząd i służby państwowe wypowiedziały wojnę. Policja, politycy, urzędnicy, wojsko i cywile – krwawym konfliktem objęta jest każda sfera życia, a jego głównym celem jest kontrola szlaków handlu kokainą, najbardziej dochodowego towaru na świecie.

W drugim sezonie słynny narkotykowy boss, Pablo Escobar ucieka przed goniącymi go wysłannikami kolumbijskiego rządu. Nieustający pościg, aby położyć kres kryminalnym działaniom króla kokainy przybierze niesłychane rozmiary – szykuje się prawdziwa wojna.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Sebioslaw 2017-04-24

Brawo! Jeden z najlepszych seriali biograficznych o tematyce gangsterskiej jaki powstał!

Bluejohn_26 2016-09-06

Yeah. I to jest fantastyczna wiadomość. Uwielbiam ten serial i sposób w jaki pokazuje losy baronów narkotykowych i ścigających ich stróżów prawa.

Proszę czekać…