Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Cox mówi o momencie, gdy Daredevil zaczął brzmieć jak Batman 1

Odtwórca tytułowej roli w serialu Daredevil uchyla rąbka tajemnicy, w jaki sposób kreuje dualną postawę swojego superbohatera.

Charlie Cox zawitał niedawno na Dragon Conie w Atlancie, gdzie omówił sposób, w jaki wysławia się w stroju serialowego herosa. Dodatkowo aktor skupił się też na dualnej osobowości Daredevila.

Cox wierzy, że superbohater zakłada swój kostium wyłącznie w dobrych intencjach. [Murdock] wie, że musi się ruszyć i zrobić trochę porządku… mówi aktor. Strój zmienia Murdocka; nawet jego mowa staje się bardziej agresywna, dzięki lakonicznym, krótkim zdaniom. Serialowy Daredevil wyznał również, że jego wymowa zmieniła się do tego stopnia, że producenci serii zwrócili mu uwagę, iż zaczyna brzmieć, jak Batman. Na szczęście znam jeszcze kilka innych sposobów, by zabrzmieć groźnie kwituje to aktor.

Serialowy Daredevil wynosi telewizyjne produkcje o superbohaterach na zupełnie nowy poziom, zachwycając fanów rewelacyjnymi choreografiami walk, intrygującymi wątkami i ciekawymi postaciami, niejednokrotnie zaczerpniętymi z komiksów – już w ubiegłym sezonie niewidomy superbohater zmierzył się z Punisherem, a prócz tego w serii pojawiła się Elektra. Co czeka widzów w kolejnych epizodach Daredevila? Na odpowiedź przyjdzie nam poczekać do 2017 roku.

Źrodło: heroichollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…