Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Niebawem wystartują zdjęcia do Kruka z Jasonem Momoą 0

Od dobrych kilku tygodniu mówiło się, że Jason Momoa jest bardzo mocno brany pod uwagę, przy obsadzaniu roli Erica Dravena w reboocie kultowego Kruka. Do tego doszło spotkanie aktora z reżyserem filmu.

Teraz Relativity Media, które próbuje się podnieść po niedawnym bankructwie, ma zamiar wystartować ze zdjęciami do filmu. Mówi się, że ekipa zdjęciowa wejdzie na plan w styczniu. Na pokładzie będzie także gwiazda filmowego uniwersum DC i serialu Gra o tron. Podobno ma to być ostatnia próba studia. Jeśli i tym razem projekt poniesie klęskę, to Relativity Media nie będzie się więcej starało kręcić tego filmu.

Warto przypomnieć, że plany reboota sięgają 2010 roku, tak więc prace nad przygotowaniem wszystkiego trwają już sześć lat. Od tamtego czasu przewijało się wiele nazwisko aktorów, którzy mogliby zagrać kultowego Erica Dravena. Kandydatami byli Mark Wahlberg, Bradley Cooper czy ostatnio Luke Evans. Ostatnim aktorem, który miał stanąć przed kamerą był Jack Huston. Wybrana była także aktorka, która miała zagrać jego narzeczoną. Zdecydowano się na Jessicę Brown Findlay, najlepiej znaną z serialu Downton Abbey. Z powodu kłopotów finansowych studia, Huston opuścił pokład.

Na szczęście dla tego przedsięwzięcia, bardzo mocno zainteresowany jego realizacją jest reżyser – Corin Hardy, który siedzi na reżyserskim stołku od 2014 roku. Dzięki temu Relativity Media ma jeden problem mniej i nie musi szukać człowieka, który nakręci dla nich ten obraz.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…