Rycerze z Szanghaju powrócą w sequelu

Kolejny dowód, że Hollywood żyje obecnie z samych sequeli, prequeli etc.? Szykujcie się na trzecią część przygód wprost z Szanghaju!

Już w maju 2015 roku w sieci pojawiły się plotki, jakoby Jackie Chan i Owen Wilson przymierzali się do nakręcenia trzeciej części swojego cyklu, stanowiącej kontynuację Kowboja z Szanghaju z 2000 roku oraz Rycerzy z Szanghaju z 2003. Teraz pogłoski te okazały się prawdą, a dwójka aktorów już niebawem powróci w widowisku zatytułowanym Shanghai Dawn.

Reżyserem filmu został Jared Hess, twórca Napoleona Wybuchowca. Za historię odpowiedzialni są autorzy dwóch poprzednich części trylogii, Miles Millar i Alfred Gough, a scenariusz napiszą Theodore Riley wraz z Aaronem Bauchsbaumem. Fabuła filmu nie jest jeszcze znana.

Źrodło: movieweb.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów.