Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Czy Groot będzie pamiętał wydarzenia ze Strażników Galaktyki? 0

Chyba wszyscy pamiętają finał Strażników Galaktyki, podczas którego Groot poświęcił się, by ratować przyjaciół. Jednak dzięki jednej gałązce, którą zachował Rocket, kosmiczne człekokształtne drzewo znowu rośnie. Pytanie tylko, ile mały Groot pamięta ze swojej przeszłości?

Na jedno z pytań reżyser Strażników Galaktyki 2 odpowiedział już na facebooku – rozwijający się Groot nie będzie miał identycznych wspomnień, jak jego dorosła wersja. Innym nurtującym zagadnieniem fanów był wygląd nowego człekokształtnego drzewa – czy będzie identyczny z tym z „jedynki”? Na to pytanie James Gunn odparł enigmatycznym To skomplikowane.

Z drugiej strony prezes Marvel Studios, Kevin Feige, wyznał, że mały Groot będzie pamiętał wszystko, gdyż mentalnie nie jest dzieckiem. Cóż, oba zeznania twórców Strażników Galaktyki 2 nie pokrywają się ze sobą…

Istnieje opcja, że pamięć Groota będzie wracała w miarę wzrostu sympatycznego kosmity lub za pośrednictwem jakieś kluczowego czy wstrząsającego zdarzenia. Fani nie muszą jednak martwić się o jego rolę w załodze Strażników – w zwiastunie zaprezentowanym na Comic-Conie w San Diego widzimy, że kosmita nadal jest cennym członkiem kosmicznej załogi.

Prawdy o pamięci Groota dowiemy się dopiero 5 maja 2017 roku, gdy Strażnicy trafią na ekrany kin.

Źrodło: cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…