Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Box Office: Potężny sukces kasowy filmu Zanim się pojawiłeś 0

New Line, MGM i Warner Bros. Pictures mają powody do świętowania. Ich produkcja Zanim się pojawiłeś przekroczyła właśnie 200 milionów dolarów na całym świecie. Oczywiście nie byłoby to niczym wielkim, gdyby nie fakt, że budżet filmu wyniósł zaledwie 20 milionów.

fot. materiały prasowe

Film będący ekranizacją bestsellerowej powieści Jojo Moyes o takim samym tytule, zarobił w Stanach Zjednoczonych 56,3 milionów dolarów. Do tego dorzucił 144,4 miliony z reszty świata. We Włoszech obraz był w weekend numerem jeden, a co najważniejsze przed nim wciąż premiera w Japonii. Tam także powinien dorzucić kilkanaście milionów do swojego wyniku.

Nie licząc amerykańskich kin, Zanim się pojawiłeś najwięcej zarabiał w Niemczech (20 milionów dolarów), Brazylii (17 mln), Wielkiej Brytanii (17,1 mln), Meksyku (11,6 mln) oraz Australii (9,1 mln). Co ciekawe do teraz jest to numer jeden tego roku w Norwegii. Łącznie obraz zarobił tam 5,3 mln dolarów i wyprzedził takie hity jak Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie, Deadpool, Legion samobójców czy Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…