300 odcinków Nie z tego świata przed finałem?

fot. materiały prasowe

Nie z tego świata to ciągnąca się telenowela fantasy, która wydawać by się mogło zmierza ku końcowi. Wielu fanów ogląda ten serial po prostu z przyzwyczajenia. W końcu skoro dali radę już zobaczyć tyle odcinków, to dlaczego rezygnować na finiszu?

Produkcja The CW liczy sobie 11 sezonów, na które składa się 241 odcinków. W niedawnym wywiadzie gwiazdy nie z tego świata – Jensen Ackles oraz Jared Padalecki, zdradzili kiedy serial powinien się skończyć. Z ich słów wynika, że finał powinien mieć miejsce dopiero w momencie przekroczenia 300 epizodów!

Jeśli nie zrobimy 300 odcinków to myślę, że Ackles i ja będziemy prawdziwymi wałkoniami. Jeśli jednak uda nam się zrobić 300 odcinków, to Ackles i ja będziemy mogli wtedy powiedzieć do widzenia. Są szanse na zmiany, jednak nie będziemy brali tego za pewnik, że uda nam się nakręcić tyle epizodów. Nauczyłem się dużo od mojego przyjaciela Sama. Nauczyłem się dużo od mojego przyjaciela Deana. Chciałbym, aby ta historia trwała tak długo jak to możliwe, ale żeby nie trwało to w nieskończoność.

powiedział Padalecki

Podobnego zdania jest Ackles, który także uważa, że 300 odcinków byłoby dobrym momentem na zakończenie Nie z tego świata. A Wy jak uważacie? No i najważniejsze pytanie – czy nadal śledzicie losy bohaterów serialu?

Źrodło: ScreenRant


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)