Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejne powieści J.K. Rowling zostaną zekranizowane 0

Książki z cyklu Cormoran Strike zostaną zekranizowane. Ich autorką jest J.K. Rowling, która napisała je pod pseudonimem Robert Galbraith. Za produkcję będzie odpowiadała telewizja BBC.

Co ciekawe wybrano już nawet aktora, który wcieli się w postać Cormorana Strike’a. Będzie nim Tom Burke, który ma na swoim koncie występy w takich produkcjach jak Tylko Bóg wybacza, Kobieta w ukryciu czy serialu Muszkieterowie. Sama J.K. Rowling jest niezwykle zadowolona z takiego castingu. Nazwała tego aktora niezwykle utalentowanym i jest zadowolona, że to właśnie on będzie miał za zadanie tchnąć życie w literacki pierwowzór.

W cykl o Cormoranie Strike’u wchodzą trzy książki: "Wołanie kukułki", "Jedwabnik" oraz "Żniwa zła". Ekranizacja tego pierwszego tytułu zostanie podzielona na trzy jednogodzinne odcinki. Dwie kolejne tomy będą składy się z dwóch jednogodzinnych odcinków.

Seria opowiada o losach weterana wojennego, który pała się aktualnie pracą detektywa. Swoje umiejętności wykorzystuje do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

Źrodło: BBC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…