Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Smoleńsk wywołuje wielkie kontrowersje - szamotanina w trakcie seansu! 3

Smoleńsk wywołuje kolejne kontrowersje. Tym razem w trakcie jednego z pokazów w warszawskim kinie Atlantic doszło do nieprzyjemnego zdarzenia.

fot. materiały prasowe

Widzowie, którzy mieli okazje oglądać pokaz przedpremierowy wdali się w awanturę, która zakończyła się niemalże bójką. A poszło o finałową scenę w trakcie, której niektórzy widzowie zaczęli się śmiać. Był to powód, dla którego jeden z mężczyzn był gotowy użyć swoich pięści, aby uspokoić niezbyt dobrze zachowujących się widzów. Ostatecznie skończyło się na wyzwiskach i przepychankach.

Na sali przebywali głównie starsi ludzie, którzy do filmu podeszli z szacunkiem. Z relacji świadków wynika, że na sali panowała podniosła atmosfera, która została zakłócona przez śmiechy. Najwięcej emocji wywołała scena, w której duchy żołnierzy zamordowanych w Katyniu, witają się z parą prezydencką i ofiarami katastrofy smoleńskiej. Według Klary Klinger z Dziennika Gazety Prawnej, ludzie broniący filmu byli gotowi na bójkę.

Z pewnością tego typu zachowań może być więcej. Smoleńsk wywołuje wiele emocji i kontrowersji. Miejmy jednak nadzieję, że ludzie będą godnie zachowywać się w kinie. I to tylko w trakcie pokazu filmu Krauzego, ale w ogóle.

Oficjalna premiera filmu Smoleńsk już jutro.

Źrodło: Wyborcza

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Tomasz 2016-09-08

Ta scena z duchami to wstęp do następnego Ghostbusters?

Redox 2016-09-08

O geeez ta scena z duchami to jednak nie fake? Ja bym się raczej tam nie rzucał, tylko zrobił ogromnego facepalma…

Sebastian Kn©l 2016-09-08

Też bym pękał ze śmiechu :D

Jakub Kucharski 2016-09-08

Zaraz, czyli ta ostatnia scena to tak na poważnie? Internety nie żartowały?
Jakoś nie dziwię się śmiechom…

Proszę czekać…