Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Avatar zmieni się w sagę rodzinną 0

James Cameron po raz kolejny miał okazję porozmawiać z dziennikarzami na temat kontynuacji Avatara. Miało to miejsce w Nowym Jorku, gdzie Cirque du Soleil prezentowało widowisko pod tytułem "Toruk". Uznany reżyser także był obecny na tym wydarzeniu, ponieważ jak doskonale pamiętacie tytuł przedstawienia nawiązuje do latających stworów, które mogliśmy zobaczyć na Pandorze.

Oczywiście twórca największego kasowego hitu w historii kina nie odmówił sobie przyjemności porozmawiania z dziennikarzami. I z jego słów dowiedzieliśmy się wiele interesujących rzeczy, które dotyczą sequeli Avatara.

Mamy już zaprojektowanych większość rzeczy dotyczących sequela. Fabuła sequeli będzie podążała za Jake’em, Neytiri i ich dziećmi. To coś w rodzaju sagi rodzinnej, w której zobaczymy jak muszą oni walczyć z ludźmi. Ale będą to filmy tematyczne. "Toruk" jest bardzo, bardzo blisko tego, w jaką stronę podążą te historie.

Wygląda, więc na to, że czeka nas epicka saga rodzinna w świecie Pandory. Dobrze by jednak było, aby James Cameron wreszcie zaczął kręcić, bo oprócz pomysłów nie dostaliśmy jeszcze żadnych konkretów. Premiera Avatara 2 planowana jest na grudzień 2018 roku. Trzeba być jednak gotowym na to, że i ta data zostanie zmieniona.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…