Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Shailene Woodley nie chce telewizyjnego finału Niezgodnej 0

Shailene Woodley mówi "nie" telewizyjnemu finałowi serii Niezgodna. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, która głosiła, że producenci są rozczarowani wynikami finansowymi ostatniego filmu, dlatego też chcą ograniczyć budżet do minimum.

Najważniejszą zmianą, która miałaby się z tym wiązać jest tak, iż ostatnia część nosząca tytuł The Divergent Series: Ascendant nie trafi do kin. Możliwe, że stworzony zostanie film telewizyjny lub też serial. Oczywiście niezbyt uśmiecha się to największym gwiazdom serii takich jak Shailene Woodley i Miles Teller.

Ostatnio słyszałam, że próbują zrobić z tego serial telewizyjny. Ja nie przyszłam grać w serialu telewizyjnym. Z całym szacunkiem dla studia oraz osób, które sa zaangażowane – może chcą oni zmian i stworzyć coś innego, jednak ja sama nie jestem zainteresowana udziałem w telewizyjnej serii.

powiedziała aktorka

Z pewnością jest to twardy orzech do zgryzienia dla twórców. Jeśli naprawdę planują przenieść Niezgodną na mały ekran, to przed nimi sporo pracy. Muszą się jednak spieszyć z podjęciem decyzji, ponieważ premiera The Divergent Series: Ascendant zaplanowana jest na 7 czerwca 2017.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Animek84 2016-09-09

Twórcy to idioci zaczęli w kinie, to niech teraz mają trochę godności i zakończą ją w kinie. Później niech robią sobie seriale.

Bluejohn_26 Animek84 2016-09-09

@Animek84 Gdyby twórcy wyraźnie nie chcieli zgolić więcej kasy i z książkowej trylogii nie planowali zrobić czterech filmów, to teraz nie mieli by takiego problemu.

Animek84 Bluejohn_26 2016-09-09

@Bluejohn_26 I właśnie dlatego powinni dokończyć oraz powinno to dać nauczkę innym pazernym studiom, żeby finału serii nie rozbijać na dwa filmy po 2h tylko zrobić jedną część 2.5h. Mnie się w każdym razie wszystkie części, które do tej pory powstały podobały i chciałbym jednak zobaczyć finał w kinie.

Proszę czekać…