Shailene Woodley nie chce telewizyjnego finału Niezgodnej

Shailene Woodley mówi "nie" telewizyjnemu finałowi serii Niezgodna. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, która głosiła, że producenci są rozczarowani wynikami finansowymi ostatniego filmu, dlatego też chcą ograniczyć budżet do minimum.

Najważniejszą zmianą, która miałaby się z tym wiązać jest tak, iż ostatnia część nosząca tytuł The Divergent Series: Ascendant nie trafi do kin. Możliwe, że stworzony zostanie film telewizyjny lub też serial. Oczywiście niezbyt uśmiecha się to największym gwiazdom serii takich jak Shailene Woodley i Miles Teller.

Ostatnio słyszałam, że próbują zrobić z tego serial telewizyjny. Ja nie przyszłam grać w serialu telewizyjnym. Z całym szacunkiem dla studia oraz osób, które sa zaangażowane – może chcą oni zmian i stworzyć coś innego, jednak ja sama nie jestem zainteresowana udziałem w telewizyjnej serii.

powiedziała aktorka

Z pewnością jest to twardy orzech do zgryzienia dla twórców. Jeśli naprawdę planują przenieść Niezgodną na mały ekran, to przed nimi sporo pracy. Muszą się jednak spieszyć z podjęciem decyzji, ponieważ premiera The Divergent Series: Ascendant zaplanowana jest na 7 czerwca 2017.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)