Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Al Pacino zdradza tajemnicę jednego z bohaterów Gorączki 2

Kultowa Gorączka w reżyserii Michaela Manna ma już 21 lat! To doprawdy niesamowite, jak pewne filmy z czasem nabierają legendarnego statusu, tak Gorączka, która w momencie premiery była traktowana jak kolejny, typowy akcyjniak.

Kilka dni temu, zorganizowano specjalny seans filmu, zremasterowanego do rozdzielczości 4K. Po filmie zaś przeprowadzono specjalny panel dla fanów filmu, prowadzony przez samego Christophera Nolana, na którym byli reżyser filmu oraz dwóch głównych aktorów – Robert De Niro oraz Al Pacino.

Podczas panelu, twórcy dyskutowali na temat rozmaitych scen i detali dotyczących produkcji. Jednakże, zdecydowanie najciekawszą rzecz ujawnił Al Pacino. Odnośnie jego postaci, od dawna powstawały rozmaite teorie, a Pacino potwierdził chyba najpopularniejszą – jakoby porucznik Vincent Hanna korzystał z kokainy.

Trudno mi powiedzieć, czy było to widać. Myślę, że złamię prawo mówiąc to, ale co mi tam. Postać, którą grałem, robiła mnóstwo rzeczy, włączając w to wciąganie kokainy. Zawsze myślałem, że nie pokazaliśmy tego, bo byłoby to trochę…

W tym momencie reżyser filmu przerwał Pacino, by zwrócić uwagę na fakt, że zwróciłoby to bardzo dużo uwagi. Po czym aktor wrócił do dyskutowania na temat swojej postaci.

Ale nagraliśmy jedną scenę… Co prawda nie pojawiła się w filmie, ale zawsze chciałem ujawnić, skąd brało się zachowanie mojej postaci. Nigdy jednak nie myślałem, że będę miał możliwość, więc szczególnie za nią dziękuję.

Faktycznie, zachowanie Vincenta Hanny można uznać za dość kontrowersyjne. Czy to w momencie, gdy krzyczy na swoich współpracowników, lub podejrzanych w sprawie. Fani na pewno musieli się ucieszyć z oficjalnego potwierdzenia, jednej z najstarszych teorii dotyczących tego filmu.

Źrodło: slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

bizarre 2016-09-10

https://www.youtube.com/watch?v=NOgrLiD4Qo8
Ta scena także potwierdza tę teorię.

Proszę czekać…