Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Rewanż Obi-Wana Kenobi i Darth Maula coraz bliższy rzeczywistości! 0

Czyżby w najbliższej przyszłości, czekał nas rewanż pomiędzy Obi-Wanem Kenobi i Darth Maulem? Coraz więcej znaków wskazuje, że tak!

Mimo znacznego spadku jakościowego Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo, był jeden moment, który pokochali wszyscy fani Gwiezdnych Wojen, a mianowicie wielki pojedynek między Darth Maulem i Obi-Wanem. I choć wynik starcia wydawał się dość jednoznaczny, wydawać by się mogło, że czeka nas ponowne spotkanie tych dwóch postaci!

Pierwszym dowodem jest szczegółowy opis postaci Dartha Maula na stronce serialu Star Wars: Rebels. Z opisu wynika, iż Maul przeżył starcie z Obi-Wanem pod koniec Mrocznego Widma. Inne dowody sugerują powiązanie z komiksem Old Wounds, w którym Maul mierzył się z Obi-Wanem około trzy lata po wydarzeniach w Zemście Sith.

Najciekawszym dowodem jest jednak tweet ze zdjęciem z oficjalnego konta Star Wars. W sumie sami zobaczcie.

Co ciekawe, na temat zdjęcia wypowiedział się także aktor, który grał Dartha Maula w Mrocznym Widmie…

A wy jak uważacie? Rewanż jest prawdopodobny, czy to po prostu kuszenie fanów? I najważniejsze pytanie – czy chcielibyście zobaczyć to starcie?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

tropical 2016-09-10

Ja nie chcę oglądać tego starcia. Darth Maul został zabity na Naboo przecięty na pół przez Obi Wana. Wszelkie wersje z bajek że przeżył to spotkanie to niedorzeczność.

Proszę czekać…