Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Geoff Jones opowiada o nowej, optymistycznej Justice League 1

Nie przełączajcie odbiorników ani nie sprawdzajcie kalendarza, bo to nie prima aprilis. Geoff Jones naprawdę powiedział, że nowe filmy z DCEU będą bardziej pozytywne, zaczynając od nadchodzącej Justice League.

W wywiadzie udzielonym Wall Street Journal Geoff Jones wypowiedział się na temat percepcji filmów DC Expanded Universe. I sporo fanów DC może się poczuć rozczarowanych tym, co Jones miał do powiedzenia.

Myślę, że w przeszłości, studio powiedziało "Te filmy są takie mroczne i poważne, to sprawia, że są inne". Nic bardziej mylnego.

To bardzo ciekawe słowa, zważywszy na fakt, że wielu fanów używało tego argumentu jako obrony filmów DCEU przed krytyką. Późniejsze słowa Geoffa są jeszcze ciekawsze.

To spojrzenie na życie, pełne optymizmu i nadziei. Nawet Batman ma to w sobie. Gdyby nie wierzył w lepsze jutro, przestałby walczyć.

Geoff wypowiedział się także na temat negatywnych ocen dotychczasowych filmów DCEU.

To zaszczyt, być częścią pop kultury, chociaż trochę żal, że filmy nie zostały ocenione lepiej.

Poruszono też kwestię Justice League, co jest o tyle ważne, że za kamerą będzie stał Zack Snyder. A pan Snyder jest obecnie znienawidzony przez wiele osób, które nie lubią obecnego kształtu DCEU.

Przyśpieszyliśmy troszkę tempo historii by móc szybciej dotrzeć do optymizmu. Bardzo staramy się patrzeć na historie, które chcemy opowiedzieć, i poprowadzić je tak, by było wierne oryginałom.

A jakie jest wasze zdanie? Podoba wam się skręt w stronę optymizmu w DCEU, czy wolicie ciemny i mroczny klimat tak jak w Batman v Superman? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2016-09-09

"Przyśpieszyliśmy troszkę tempo historii"

Nie tak troszkę skoro na warsztat wzięto w "BvS" elementy "The Dark Knight Returns", które w moich oczach powinno pojawić się na ekranie daleko w przyszłości po odpowiednim zbudowaniu świata i bohaterów.

Krop1a 2016-09-09

miej zajebiste komiksy na podstawie ktorych moglby powstac zajebiste filmy – lekko sie na nich oprzyj i stworz fabuly ktore nie maja sensu i ssa – polityka DC

Proszę czekać…